Letní sezóna pro Snails U13 u konce

Sobotní dopoledne patřilo na umělé trávě v Orlové baseballovému maratonu (4,5 hod) U13 v souboji o 5. místo s hosty ze Šumperku. Nepovedené boje a neproměněná nabídnutá pozice semifinále se v nás asi nesla i do sobotního souboje. Kluci bojovali, skvěle pálili, ale naše obranná hra nás zklamala. Krásným momentem byl pak homerun Marka Ogrockého (první v kariéře). Kluci sice ukázali bojovného ducha, ale štěstí v sobotu nebylo při našich hráčích. Bohužel tak nadějný tým U13 skončil ve své soutěži na 6. příčce, i když po základní části atakoval medailové příčky. Sezona je za námi a nám nezbývá než chvilku odpočinout a najet do nové přípravy na zimní soutěž. A v příštím roce doufejme s překvapením pro mladé hráče již U15. Děkujeme rodičům za podporu a za pár měsíců snad opět na baseballové ploše
Trenéři: Křístek, Kozák