Snails U13 nevyužili matchball do semifinále

Dnes dopoledne vyjeli za svou cílovou metou – semifinále ligy 2022 naší baseballisté kategorie U13, a to do Opavy. Sebou si vezli již jednu domácí výhru z minulého týdne (19:3) a tak jsme se snažili vyhrát první utkání, ukončit čtvrtfinálovou sérii a postoupit za svým cílem. Bohužel ani přes nadstandardní hru na pálce i v obraně (nadhoz Dominik Olšanský, Marek Ogrocki) jsme bojovali opravdu jako lvi. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou. Opravdu se bylo na co dívat, spoustu odpalů i krásných obranných akcí ukázal divákům opravdu skvělou podívanou. Ve vyhecovaném závěru však Orlová padla, i trošku se smůlou, a to pouze o 1 bod ve skóre 13:12.
Následovalo druhé rozhodující utkání, kdy začal na našem kopci Pavel Bača a se svou rolí startera utkání se vyrovnal více než dobře. Nicméně i přes dobrou útočnou hru se nám nedařilo přičítat body, což Opavě se i přes pár stěstěn dařilo a nadělili naším U13 prohru se skórem 8:5.
Tím se náš tým vyřadil bohužel z bojů o medaile a sehraje další utkání o 5. místo v lize. Nicméně klukům patří velká pochvala za bojovnost a předvedený výkon. Jistě máme na čem v budoucnu stavět. ⚾
Trenér: Michal Kozák