Prospaný útok

Prospaný útok,
jinak se nedají hodnotit dva odehrané zápasy v rámci Zimní ligy U10.
 V sobotu 12.2. se odehrálo 2 kolo ZL 2022 v kategorii U10 v hale GOA Orlová, kde jsme hráli proti týmům ARROWS Soft Ostrava a HIT Blue Opava a oba shodně prohráli 6 : 0. Největším problémem je hra v útoku, neschopnost opálit nadhozený míč a dostat se do běžecké pozice a skórovat je naším prokletím. Co ovšem musím pochválit je hra v obraně. Skvělá hra nadhazovače Alexe Kuby a hráčky, Natálie Macurové, na 1metě trestala protihráče skvělými auty. Nově nám zápasy ukázaly skvělého zadáka Adama Pavlecha.

Rozpačité čtvrtfinále U11

První zápas čtvrtfinále baseballové ligy „Východ“ se uskutečnil v sobotu 2.9.2023 na domácím hřišti MSK Snails Orlová. Neúplné družstvo doplněné o hráče z mladších kategorií

Celý článek