Den s fotbalem pro MŠ a ZŠ

ZŠ Slezská, ZŠ Ke Studánce, MŠ Lesní, MŠ K. Dvořáčka, ZŠ Školní, MŠ Vyhlídka a MŠaZŠ Polská – tak všechny tyto školské organizace dnes navštívili dopolední fotbalovou akci Den s fotbalem, a to na trávníku ve sportovní areálu města Orlová. Děti si mohly na jednotlivých stanovištích vyzkoušet třeba i své první krůčky s kulatým „nesmyslem“ a možná tak narazily na jejich novou sportovní budoucnost. Jelikož je akce každoročně připravována především pro děti mateřských škol a nejnižších ročníků škol základních, je zde vždy spoustu zábavy a radosti ze strany nejen dětí, ale především od našich trenérů.
Takže komu s to dnes líbilo, přijděte si to někdy vyzkoušet „na ostro“ v rámci tréninků benjamínků MSK Orlová. Domluvit si můžete první krůčky na fotbalové hřišti s našimi trenéry:
⚽️Jirka Brda – 604 412 911
⚽️Jirka Pavlát – 732 780 503

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek

Bodík pro mladší žáky

Mladší žáci v neděli doma nastoupili proti soupeři z Dobré. Opět naši kluci kombinačně přehrávali soupeře. Ale naše útoky končily na úrovni “šestnáctky”. Hlavně nám

Celý článek