Fotbal hrají všichni

Turnaj rodičů a přátel MSK Orlová proběhl v sobotu 02.06.2023 a opět tradičně s plným nasazením hráčů do hry. Oblíbená akce, kterou pořádáme každoročně nabízí vždy velmi atraktivní podívanou a netradiční zážitek. Ostatně kdy se můžete střetnout se svým trenérem doslova holeň na holeň. I když je fotbal a především góly hlavním tahákem akce, je důležitá především dobrá nálada a trocha toho sportu i pro hráče doslova rekreační.
Poražení v tomto turnaji nejsou, jelikož se vše odehrálo bez vážných zranění a karambolů. Vítězové jsou pak všichni ti, kteří si z turnaje odnesli aspoň jeden úsměv. Mimo jiné gratulujeme týmu rodičů/trenérů juniorek k letošnímu prvnímu místu.

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek