Sport v Orlové opět kvetl

Rok 2022 je pomalu za námi a my v MSK Orlová jsme velice vděční za to, že to byl rok konečně bez omezení pro sportovní činnost. Mohli jsme naplno pořádat tréninky, zápasy, mezinárodní turnaje, celoměstské akce nebo jak již tradičně charitativní projekty pro potřebné mezi námi. Bylo toho opravdu letos opět spousty a není zapotřebí zmiňovat každé datum v naší velice pestré a náročné činnosti. Rád bych touto cestou v krátkosti poděkoval za skvělou podporu v naší činnosti především městu Orlová a našim sponzorům, bez jejichž podpory by MSK nevyrostlo v tak velkou a stabilní organizaci jakou je dnes pouze šest let od jejího zřízení. Naše činnost patří především naší sportující mládeži, která tak dostává vynikající podmínky pro své volnočasové aktivity, tréninku a především jejich rozvoj jak mentálních tak fyzických vlastností. Není lepší prostředek pro zdravý život nebo prevenci negativních jevů u dospívající mládeže než je sport a jeho vykonávání pod kvalifikovaným a profesionálním dohledem našich skvělých trenérů. Díky patří také našim ochotným rodičům, kteří pomáhají s celou činností v organizace, jelikož dnes v počtu 780 registrovaných sportovců v MSK jsme dosáhli mety velkého sportovního klubu a bez pomoci těchto dobrovolníků bychom nemohli pracovat na tak vysoké úrovni jakou se dnes MSK prezentuje nejen ve městě, ale především napříč sportovním prostředím v celé republice. Za celý tým MSK děkujeme za Vaši přízeň v roce 2022 a pevně věříme, že naše činnost bude s Vámi kvést i v dalších letech. Hodně štěstí v roce 2023. Život je o zážitcích.
Tým MSK ORLOVÁ

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Read More »

Juniorky z Hlubiny odjíždí bez bodu

Hodnotil trenér Široký:“V neděli 28.4. jsme prohráli 5:4 mistrovské utkání proti Hlubině. Tento zápas jsme si prohráli sami, soupeř hrál jednoduše nakopávanými míči za obranu

Read More »