Zakončení sportovních školek vol. II 2022

Druhá skupina dětí především z mimo orlovských školek si dnešním dnem užilo zakončení jejich pololetního sportovního snažení. DKMO zažilo opět nával dětí a rodičů, aby se společně s ostatními školkami protáhly zamrzlé svaly. I přes velmi špatnou dopravní situaci si na osm desítek dětí užilo své velké sportovní klání. Odměnou pak pro všechny byly medaile, drobné dárky a především barevné reprezentační dresy každé školky.
První pololetí je sice za námi a my se těšíme na rozjezd již toho druhého, které zahájíme na jednotlivých střediscích v únoru 2023.
ŽIVOT JE O ZÁŽITCÍCH

Šnečí potěr na vítězné vlně

V sobotu 7.1. se v tělocvičně ZŠ Školní odehrálo 2. kolo zimní soutěže nejmladší kategorie U7. Původně zamýšlená turnajová soutěž se třemi účastníky se bohužel

Read More »

Mladší žáci v hale poprvé

Mladší žáci v sobotu 7.1. odehráli 1.kolo zimní ligy v Karviné. Bohužel první zápas nám moc nevyšel a kluci z Petrovic nás jasně přehráli 7:2.

Read More »