Zakončení sportovních školek vol. II 2022

Druhá skupina dětí především z mimo orlovských školek si dnešním dnem užilo zakončení jejich pololetního sportovního snažení. DKMO zažilo opět nával dětí a rodičů, aby se společně s ostatními školkami protáhly zamrzlé svaly. I přes velmi špatnou dopravní situaci si na osm desítek dětí užilo své velké sportovní klání. Odměnou pak pro všechny byly medaile, drobné dárky a především barevné reprezentační dresy každé školky.
První pololetí je sice za námi a my se těšíme na rozjezd již toho druhého, které zahájíme na jednotlivých střediscích v únoru 2023.
ŽIVOT JE O ZÁŽITCÍCH

Play-off U13 zimní ligy odehrán

V neděli orlovští baseballisté v kategorii U13 odehráli poslední dva zápasy play off proti Cannibals Šumperk. První ze zápasů začal na nadhazovacím kopci Tobiáš Tomica.

Read More »