Zakončení sportovních školek vol. II 2022

Druhá skupina dětí především z mimo orlovských školek si dnešním dnem užilo zakončení jejich pololetního sportovního snažení. DKMO zažilo opět nával dětí a rodičů, aby se společně s ostatními školkami protáhly zamrzlé svaly. I přes velmi špatnou dopravní situaci si na osm desítek dětí užilo své velké sportovní klání. Odměnou pak pro všechny byly medaile, drobné dárky a především barevné reprezentační dresy každé školky.
První pololetí je sice za námi a my se těšíme na rozjezd již toho druhého, které zahájíme na jednotlivých střediscích v únoru 2023.
ŽIVOT JE O ZÁŽITCÍCH

ATLETICKÝ KROUŽEK v jede bomby

V pondělí 04.09.2023 nám začal školní rok, školáci se vydali do svých lavic a také tímto dnem jsme zahájili tréninky ATLETICKÉHO kroužku. Přivítaly jsme nové

Read More »

Rozpačité čtvrtfinále U11

První zápas čtvrtfinále baseballové ligy „Východ“ se uskutečnil v sobotu 2.9.2023 na domácím hřišti MSK Snails Orlová. Neúplné družstvo doplněné o hráče z mladších kategorií

Read More »