Zakončení sportovních školek vol. II 2022

Druhá skupina dětí především z mimo orlovských školek si dnešním dnem užilo zakončení jejich pololetního sportovního snažení. DKMO zažilo opět nával dětí a rodičů, aby se společně s ostatními školkami protáhly zamrzlé svaly. I přes velmi špatnou dopravní situaci si na osm desítek dětí užilo své velké sportovní klání. Odměnou pak pro všechny byly medaile, drobné dárky a především barevné reprezentační dresy každé školky.
První pololetí je sice za námi a my se těšíme na rozjezd již toho druhého, které zahájíme na jednotlivých střediscích v únoru 2023.
ŽIVOT JE O ZÁŽITCÍCH

Šneci prospali turnaj U9

Sobotní den v Arrows Parku Ostrava nabídl podívanou na turnaj kategorie U9, ve kterém nastupují všechny týmy oblasti východ v počtu 6 celků. Úvod turnaje

Read More »

Zakončení Sportovních Školek

Trenér není stroj, ale trénuje děti s vášní pro sport.Trenéři hrají zásadní roli v rozvoji sportující mládeže. Nejenže jim poskytují technické dovednosti a znalosti o

Read More »

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Read More »