Sportovní školky ZIMA 2022

První “závodní” odpoledne je za námi a my jsme si užili s dětmi kopec legrace a sportovního řádění. Pro zimní zakončení sportovních školek jsme zvolili estrádní sál Domu kultury města Orlová, ve kterém se měli děti doslova “útulně”. Jednotlivé sportovní reprezentace školek se nám představily v pestrobarevných dresových soupravách při úvodním nástupu. Plnění stanovišť a herních disciplín pak každému sportovci vyneslo medaili a drobnosti do další sportovní náplně v domácích podmínkách.
Děkujeme rodičům za skvělé fandění a podporu a budeme se těšit také na další pololetí s dětmi v roce 2023.
Tým MSK Orlová

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Read More »

Juniorky z Hlubiny odjíždí bez bodu

Hodnotil trenér Široký:“V neděli 28.4. jsme prohráli 5:4 mistrovské utkání proti Hlubině. Tento zápas jsme si prohráli sami, soupeř hrál jednoduše nakopávanými míči za obranu

Read More »