Sportovní školky ZIMA 2022

První “závodní” odpoledne je za námi a my jsme si užili s dětmi kopec legrace a sportovního řádění. Pro zimní zakončení sportovních školek jsme zvolili estrádní sál Domu kultury města Orlová, ve kterém se měli děti doslova “útulně”. Jednotlivé sportovní reprezentace školek se nám představily v pestrobarevných dresových soupravách při úvodním nástupu. Plnění stanovišť a herních disciplín pak každému sportovci vyneslo medaili a drobnosti do další sportovní náplně v domácích podmínkách.
Děkujeme rodičům za skvělé fandění a podporu a budeme se těšit také na další pololetí s dětmi v roce 2023.
Tým MSK Orlová

Máme mistryni EVROPY

České hokejistky do šestnácti let vystoupaly na pomyslný vrchol Evropy a nechyběla u toho naše hráčka Katka Nogová Finalový zápas ČESKO – MAĎARSKO 4:1 (1:1,

Read More »

Dorost poprvé klopýtnul

Dnes naši dorostenci hráli na Interu Petrovice, naším neoblíbeným soupeřem. Bohužel to bylo znát, prohráli jsme 3:0 a náš náskok v tabulce se ztenčil na

Read More »