Sportovní školky ZIMA 2022

První “závodní” odpoledne je za námi a my jsme si užili s dětmi kopec legrace a sportovního řádění. Pro zimní zakončení sportovních školek jsme zvolili estrádní sál Domu kultury města Orlová, ve kterém se měli děti doslova “útulně”. Jednotlivé sportovní reprezentace školek se nám představily v pestrobarevných dresových soupravách při úvodním nástupu. Plnění stanovišť a herních disciplín pak každému sportovci vyneslo medaili a drobnosti do další sportovní náplně v domácích podmínkách.
Děkujeme rodičům za skvělé fandění a podporu a budeme se těšit také na další pololetí s dětmi v roce 2023.
Tým MSK Orlová

Dorost o víkendu neuspěl

MSK Dorost x HC Nový Jičín 1-5branky: KunčickýDnešní zápas ukázal vyzrálost hráčů soupeře, kteří, i když přijeli v 10 lidech, tak byli hokejové lepší a

Read More »

MSK JUNIORKA VS. SK PROSTĚJOV 3:6

Branky a nahrávky: Lerch (Štebel), Piš (Gajdušek, Menšík), Klupa (Gavroň)V patek odehráli naši junioři další mistrovské utkaní na domácím ledu proti týmu z Prostějova. První

Read More »