Sportovní školky ZIMA 2022

První “závodní” odpoledne je za námi a my jsme si užili s dětmi kopec legrace a sportovního řádění. Pro zimní zakončení sportovních školek jsme zvolili estrádní sál Domu kultury města Orlová, ve kterém se měli děti doslova “útulně”. Jednotlivé sportovní reprezentace školek se nám představily v pestrobarevných dresových soupravách při úvodním nástupu. Plnění stanovišť a herních disciplín pak každému sportovci vyneslo medaili a drobnosti do další sportovní náplně v domácích podmínkách.
Děkujeme rodičům za skvělé fandění a podporu a budeme se těšit také na další pololetí s dětmi v roce 2023.
Tým MSK Orlová

Šnečí potěr na vítězné vlně

V sobotu 7.1. se v tělocvičně ZŠ Školní odehrálo 2. kolo zimní soutěže nejmladší kategorie U7. Původně zamýšlená turnajová soutěž se třemi účastníky se bohužel

Read More »