Ani zima nepřekazila ORLOVSKÝ MOVEMBER RUN 2022

Dělat něco navíc by měl každý a když se jedná ještě od dobrou věc, platí to dvojnásobně. První ročník orlovského běhu Movember RUN 2022 je za námi a vy se společně s námi můžete pokochat nadšenou sportovní atmosférou z naši foto reportáže.
Hned 91 běžců se postavilo v tuhé zimě na startovní linii a i stejný počet se nám do cíle vrátil.
Běh v ulicích našeho města je sice minulostí, ale my máme pro vás, kteří například neběželi, jedno překvapení. Virtuální Movember RUN v Orlové.
Tak jako jsme v době „covidové“ pořádali jednotlivé virtuální běhy s tématikou měsíců, nyní přicházíme s nabídkou odběhnout si MOVEMBER RUN také virtuálně, ale POZOR, pouze po tratích reálného MOVEBERU  Virtuální běh budeme spouštět včetně jeho registrace 23.11.2022, a to opět s možností získat památeční medaile. Více info v den zahájení registrace – 23.11.2022.
DĚKUJEME, ŽE JSTE BĚŽELI S NÁMI