FISRT CUP přilákal 17 týmů a na 200 dětí

⚽Letošní velkolepý turnaj benjamínků je za námi a opět splnil očekávání pořadatelů. Za podpory NOKD se nám podařilo uspořádat opět akci, která je pro některé děti úplně prvním soutěžním zážitkem. Hned 17 týmů napříč sportovním odvětvím se utkalo v sobotu 11.06.2022 ve sportovním areálu města Orlové v minifotbale.
⚽Celý turnaj byl rozdělen do dvou věkových kategorií, kde ti nejmenší „fotbalisté“ měli dokonce pouze 4 roky (kategorie 2015 a mladší). V této kategorii se nehrálo na výsledky, a tak jsme ve finále mohli ocenit hned 8 prvních míst.
⚽Starší kategorie ročníků 2013 a 2014 pak už měla své jedinečné šampióny. První příčku ukořistili MSK Orlová, stříbrnou placku získali MFK Havířov, bronzovou medaili vybojovali FC Odra Petřkovice a bramborovou čtvrtou příčku obsadili FK Slovan Záblatí.
⚽Turnajový formát FIRST CUP pro nejmenší děti, pořádáme především pro naše nejmenší sporťáky, ať už se jedná o fotbalisty nebo například hokejisty v rámci letní přípravy na novou sezónu. Ať už vítězství nebo prohra, na tomto turnaji jde především o zábavu a čistou radost ze sportu samotného.
👏Rádi bychom touto cestou poděkovali hlavnímu partnerovi akce a tím je NOKD, která na turnaj přispěla částkou 18.486 Kč. Nadace OKD
ŽIVOT JE O ZÁŽITCÍCH

Frýdek-Místek(černá)-MSK Orlová 7:0

Tobolová-Bartoková (C),Kolebalová, Kichnerová, Křístková N.,Křístková A.,Mikulová,Pipreková, Plaskurová, Svrčinová, Krupičková, Žudelíková, Šimečková, Cichoňová.——————————————–Žákyně MSK, nedokázaly navázat na zlepšené výkony v jarní části a ve Frýdku prohrály

Celý článek