SHOWTIME a jak šel čas ...

Je to neuvěřitelné, ale baseball v Orlové slaví už 26 let. A nás napadlo, že bychom se mohli zase všichni po tolika letech sejít. Baseball vyzkoušelo v Orlové několik stovek hráčů, několik stovek rodičů a hlavně spojilo několik stovek správných lidí. Myšlenka to byla prostá - SHOWTIME - tak jak jsme byli všichni zvyklí. Pro letošní jubileum 25+1 připravujeme něco speciálního. Skvělou zábavu pod širým nebem - ve sportovním areálu a letním kině Orlová.

14. září je to datum, které nesmíte opomenout. Již od 13 hod. si můžete zavzpomínat, jestli vám to ještě jde s pálkou a rukavicí. Každý, kdo má zájem si zahrát zjednodušenou formu baseballu, se musí přihlásit přes online formulář - abychom byli schopni poskládat týmy. Hrát budeme měkkým softballovým míčem, a to na umělé trávě ve sportovním areálu (hned vedle letního kina). Podle toho, kolik se nás "sleze", vytvoříme turnajový systém. Šatny, sprchy pro muže i ženy budou zajištěny.

Kdo nemá náladu na baseball, může oprášit své umění v Ringu od 16 hod. A samozřejmě vítězové berou vše 😊

Hlavní zábavný program začne od 18 hod a to přímo na pódiu letního kina v Orlové. Moderování večera si střihne dvojice Vladan a Jitka. A na scéně neuvidíte pouze Zigiho s Bětkou, své role si zahrají i další, jako například Mařena nebo Pajda.

No a až skončí celý náročný den plný sportu a legrace, můžete si společně povykládat u kvalitní "retro hudby" a skleničky kvalitního moku.

Vstupenky na akci nejsou nijak zpoplatněny, musíte si je však vyzvednout předem. Máme více variant jak se k lístkům dostat. Od června je lze vyzvednout v informačním centru města Orlové (v budově městské knihovny) nebo ve sportovním areálu po domluvě s Michalem Kozákem (michal.kozak@msk-orlova.cz, 606 298 080). Kdo by měl problém dorazit pro vstupenky, můžeme je poslat i poštou ale opravdu mimořádné, něco to taky stojí 😊 Vstupenky bude možno vyzvedávat až do 23.08.2019, hlavně abychom zjistili, kolik vás všech bude.

Takže nezapomeňte si do kalendářů zapsat datum 14. září!

Více informací budeme vkládat postupně na FB a webové stránky...

Registrace do turnaje BambiBaseballu - ZÁVAZNÁ, pokud se PŘIHLÁSÍŠ A NEDOJDEŠ, dej nám aspoň vědět dopředu prosím.