⚾️Baseball Kemp 2020⚾️

Bohatý baseballový program nejen pro děti, připravili naši trenéři od pondělí 6. července do pátku 10. července 2020. “Ve sportovním areálu děti proženeme na kolečkových bruslích nebo je necháme vydovádět v bazénu. Ve čtvrtek nás čeká tůra na Gírovou a hned po návratu se vyzbrojíme oblečením, stany, spacáky… protože nás čeká ⛺️kempování a 🔥táborák,” nastínil zlomek programu Baseball kempu trenér Pavel Novotný. 🔜V pátek dopoledne je na programu trénink a hry. Následně všichni společně uklidí tábor a připraví prostory na odpolední zápas s rodiči, kteří se budou scházet už od půl čtvrté odpoledne. Ti vytvoří týmy a dají se do toho!… 👌“Po odehraných zápasech si zaslouženě odpočineme při společné grilovačce,” dodal trenér.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *