⚾️🏆Baseballový „Šneci“ na vítězné vlně⚾️

⚾️Po úspěšném vystoupení na turnaji desetiletých hráčů baseballu přidali další cenné skalpy i naší nejstarší hráči. Ve 4. kole zimní ligy U 11, které se odehrálo v sobotu 15.2. v Opavě, ve třech odehraných zápasech dvakrát úspěšně skórovali. Hned v prvním zápase proti Arrows Ostrava jsme nic neponechali náhodě a hned v první směně si vytvořili 3 bodový náskok. Soupeři se sice v průběhu hry dotahovali, ale naši borci přidali další dva doběhy a zvítězili 5:3.

⚾️Po asi hodinové přestávce jsme nastoupili proti domácímu HITU Opava. Soupeř s výhodou domácího prostředí, tvrdě zaútočil od prvního nadhozu, ale naše pevná obrana nepřipustila velký bodový rozdíl. Po vyrovnaném utkání jsme i tento zápas dovedli do vítězného konce s výsledkem 8:4.

⚾️Těžký zápas nás čekal proti KLASIKU Frýdek – Místek, který je favoritem celé zimní ligy. Ani dva houmeruny, které odpálili Marek Orgocki a Maty Rethar, nepomohly k úspěchu. Zápas jsme bohužel prohráli se skóre 14:6 pro soupeře.

Vystoupení v Opavě se dvěma vítězstvími nám dává naději na lepší umístění v hodnocení celé Zimní halové ligy 2020. 👏