⚽️Starší žáci na domácím turnaji obsadili 5. příčku.

⚽️Neděle 08.03.2020 patřila na víceúčelové halo GOA halové kopané straších žáků. Náš kluci se vrhli na domácím turnaji proti soupeřům z partnerských Rydultow, MFK Karviné, FK Darkoviček, Baníku Rychvald, Studénky, Věřňovic a Baníku Doubrava. Naši kluci převáděli vyrovnaná útkání se svými skupinovými soupeři, nakonec však postupovali do vyřazovacích bojů ze třetího místa.

⚽️Prohra 0:1 se Studénkou však naše fotbalisty odklonila do bojů o 5. až 8. místo. Po vítězných zápasech postupně s Doubravou a Věřňovicemi se tak náš domácí tým mohl těšit z páté příčky. Na tomto výsledku měl velký podíl brankář Robin Řezák, který si nakonec odnesl ocenění nejlepšího brankáře celého turnaje. Bronzový pohár 🥉 si domů odvezli fotbalisté z MFK Karviná, Stříbro 🥈 pak FK Darkovičky a zlato 🥇putuje za hranice do Rydultow. 🏆