⚽️Gólový víkend v Orlové

⚽️ Martin Velký – Mladší žáci
„V sobotu jsme přivítali tým Českého Těšína, kterého trénuje bývala hvězda Baníku Ostrava Karel Kula. Dovolím si tvrdit, že jsme podali nadstandardní výkon a vytěžili bod za remízu 2:2. Góly zařídili Adam Celechovský po akci Maxe Adamčíka a Matyáš Bugel, který se krásně trefil do šibenice z 20 metrů. Pokud bychom využili jen zlomek šanci, které jsme měli ve druhé půli, brali bychom 3 body nicméně jsme spokojeni zejména s přístupem všech hráčů k zápasu a věříme, že naše další výkony budou gradovat…“

⚽️ Adam Malík – Starší žáci
„K sobotnímu utkání starších žáků k nám přijel soupeř z Českého Těšína. Už od prvních minut šlo znát, že kluci z Těšína jsou fyzicky i fotbalově vyspělejší. V poločase byl výsledek 1:3. Konečný stav 1:9. O jedinou branku se postaral Patrik Adamíček. Pochvalu si zaslouží Dominik Babečka, který jako jediný zaskočil za našeho brankáře Robina.“

⚽️ František Pejchal – Dorost
„Dorost hrál doma s Českým Těšínem 2:2. Góly Dzuba Šimon, Jurček David. Vyrovnané utkání, soupeř vyhrál první poločas 1:0 po vlastní brance z páté minuty. V padesáté minutě srovnal Šimon Dzuba po pěkné akci na 1:1 chvíli na to David Jurček dotlačil míč do branky a vedli jsme 2:1. Po nedorozumění našeho brankáře a obránce jsme inkasovali druhý gól a přes veškerou snahu jsme žádný gól nepřidali a tak utkání skončilo remízou.“

⚽️ Tomáš Siekiera – Ženy
„Přípravný zápas našich žen s 3.-ligovým Baníkem skončil naší porážkou 0:13. Byla patrná herní vyzrálost soupeře, který naše hráčky převyšoval ve všech herních aspektech. Navíc jsme na hřišti nehráli, ale jen koukali jak hraje soupeř. Připravenost našeho týmu prověří první utkání 5. září kdy přivítáme hráčky Kopřivnice.“

⚽️ Roman Divina – Muži
„V sobotu naši muži přivítali ambiciózní Jablunkov. Od počátku se hrál velice útočný fotbal z obou stran. A tak se měli brankáři obou týmu co ohánět. Lepší z tohoto duelu vyšel náš dorostenecký brankář Kuba Helebrand, který zneškodnil mnoho útoků soupeře. Naopak velice plodný den měl náš kanonýr David Jatagandzidis, který vstřelil hattrick. Dále se k němu přidali dobrým výkonem i ostatní hráči a tak výsledkem je přesvědčivé vítězství 6:1 nad Jablunkovem, které mohlo být i dvouciferné. Branky Orlovských vstřelili Jatagandzidis 3x, Hanusek, Derík, Macháček.“