⚽⚽⚽ORLOVÁ CUP 2020 ⚽🏒⚾🏆

Bylo to velké, bylo to náročné, ale stálo to za to. Turnaj benjamínků ve fotbale se těšil již druhého ročníků. Vzhledem k aktuálním nařízením spojené s koronavirem, jsme museli omezit počet týmů a cílili jsme na plné dodržování zvýšených hygienických a dezinfekčních nároků. I přesto všechno děti okusily výborný sportovní zážitek. Po pátečních bouřkách jsme vběhli na zelený pažit v počtu 16 týmů a nejednalo se pouze o rozené fotbalisty. První fotbalový turnaj si vyzkoušeli například také malí hokejisté nebo baseballisté. Celý turnaj byl koncipován jako velká zábava napříč sportovními odvětvími. Kategorie těch nejmenších zpestřil především tým našich nejmenších kopaček. Fotbalový tým MSK reprezentovali děti už od věku 4 let a bylo vidět jak z dětí srší radost. Malí hokejisté vyměnili hokejky za kopačky. Baseballisté nechali doma pálky, ale svůj poznávací znak nedoložili a tak jsme mohli sledovat novodobé fotbalisty v kšiltovkách. A rodiče? Někdy byli dravější něž jejich ratolesti. Vítězem se stali všichni, kteří nastoupili. Medaile i poháry si užily všechny týmy, včetně sladkých odměn.Straší kategorie dětí ve věku 8 až 9 let to měla již „fotbalovější“. Základní skupiny si to rozdaly na větších hřištích již s brankáři ve hře. Utkáním turnaje se stal semifinálový duel mezi domácími fotbalovými experty MSK a hokejovým týmem A MSK. Zápas, vehementně povzbuzován tribunami, nakonec dopadl šťastnou mincí pro hokejky, které nakonec ve finále vybojovaly titul mistrů turnaje s MFK Vítkovicemi. Bramborovou placku pak nakonec převzali naši fotbalisté MSK, když prohráli s FC Baníkem Ostrava v závěrečném boji.🏆Ceny, odměny, medaile a poháry na závěr pomohl předat pan místostarosta Miroslav Koláček, jehož vnuk hájil čest orlovským nejmenších fotbalistů. Celá akce pak k radosti pořadatelů skončila bez zranění a s děkovnými ohlasy jak rodičů, trenérů tak i samotných sportovců. Příští ročník bude ještě větší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *