Počtvrté za sebou dorost vítězně

Tentokrát odjížděli naši dorostenci do neznáma do Raduně. Domácí dlouho kousali a byli hodně nebezpeční. Jenže Orlovský celek má formu jako hrom. Gól padl v začátku druhého poločasu z kopačky Víti Czaického a v tu chvíli jsme vedli 0:1. Dobrou obrannou hrou jsme ve druhém poločase domácím toho moc nedovolili a odvezli si tři body. V čele tabulky máme tak plný počet 12 bodů. Dalším utkání hrajeme doma 11.9.2022 od 10.30 v derby proti Interu Petrovice, na tento zápas vás co nejsrdečněji zveme.

Trenéři: Matušík, Pejchal
Foto Jiří Hora

Ženy padly ve Veřovicích

Ve třetím kole soutěže zajížděly naše ženy na horkou půdu Veřovic. Při posledním zápase, který tady odehrály jsme hráli na sněhu. Tentokrát bylo hřiště notně

Celý článek

Mladší přípravka boduje

V pondělí naše přípravka odehrála soutěžní utkání v Havířově s týmem MFK Havířov-bílí. Po slabším začátku se kluci pomalu začali sehrávat a herně se lepšit

Celý článek