Bodík pro ženy doma 

Na závěr fotbalové neděle odehrály naše ženy 18 kolo MSDŽ-A s týmem SK Loděnice. Měli jsme co vracet, z hřiště soupeře si holky odvezly porážku 1:4. Zápas začaly větší aktivitou soupeřky, celý první poločas měly více ze hry a Simča Pipreková v naší bráně se rozhodně nenudila. Naštěstí byla ve svých zákrocích jistá a držela bezbrankový stav. Našim holkám chyběla lehkost a dravost, moc to nevypadalo, že by chtěly zápas vyhrát. Druhý poločas byl z naší strany lepší, ale pořád tomu něco chybělo. V 64´ se stala zajímavá situace – soupeřky rozehrávaly aut po našem úmyslném zakopnutí balónu kvůli zranění protihráčky na hřišti. Soupeř ale místo vrácení balónu, přesnou střelou kolem zkoprnělé Simči otevřel skóre. Po upozornění rozhodčího a naší lavičky přišlo ze strany soupeře gesto fair-play a po rozehrání nechaly Lucku Michenkovou projít půlkou hřiště a srovnat. V 74´ dostala naše kapitánka Marie Matláková po faulu zezadu žlutou kartu a v 79´ se nám povedla jediná akce, kdy Dája Maláčová poslala přesnou přihrávkou Lucku k bráně soupeře, která i když byla presována dvěma soupeřkami stačila vystřelit, ale brankářka soupeře předvedla skvělý zákrok. Konečná remíza 1:1 byla pro nás výhra. Po skvělém týmovém výkonu proti Havířovu to holkám dneska nešlo, i když se snažily. Máme týden s tím něco udělat a všichni věříme, že poslední zápas sezóny doma proti Těšínu bude z naší strany daleko lepší.
Přijděte fandi na poslední utkání do našeho areálu 05.06.202 od 15 hod.
Děkujeme panu Jiřímu Horovi za parádní fotky

Širokemp 2022

Širokemp 2022 je už za námi, ale nemusíte zoufat. Můžete se těšit na rozhovor s hlavním trenérem Milošem Širokým patronem Širokempu, který nám prozradí bližší

Celý článek

Dorost si jde pro titul!!!

Naši dorostenci na sobotní remízu Kopřivnice odpověděli jasným vzkazem a porazili tak Vlčovice 12:0. Máme na svém kontě 54 bodů druhá Kopřivnice má 52 bodů

Celý článek