ŽÁKYNĚ BODOVALY

Sobotní odpoledne patřilo dívčímu fotbalu našich nejmladších hráček – žačky. Ty sehrály své neoficiální mistrovské utkání, ve kterém přivítaly soupeřky z Třince. Našem mladší žákyně vyhrály 10:6 po gólech Nitschové, 2x Kleprlíková, 3x Slezáková a 4xMikulová.
Starší žákyně ve svém utkání dominovaly a zvítězily přesvědčivě 8:0, když se prosadila Bartošová, Capinská, 2x Štablová a 4x Adéla Ševčíková.
“Za nás trenéry určitě povedený den. My moc neklademe důraz na výsledek, chceme hlavně, aby to holky bavilo, užívaly si hru a hlavně se nebály hrát s míčem, což se nám dneska v některých situacích dařilo a ty dvě výhry jsou jen odměnou za dobrou a poctivou práci holek v tréninku. Myslím, že nám roste silná budoucnost ženského fotbalu.” Trenér Jiří Pavlát

Širokemp 2022

Širokemp 2022 je už za námi, ale nemusíte zoufat. Můžete se těšit na rozhovor s hlavním trenérem Milošem Širokým patronem Širokempu, který nám prozradí bližší

Celý článek

Dorost si jde pro titul!!!

Naši dorostenci na sobotní remízu Kopřivnice odpověděli jasným vzkazem a porazili tak Vlčovice 12:0. Máme na svém kontě 54 bodů druhá Kopřivnice má 52 bodů

Celý článek