St. žáci prohráli ve Frýdlantu nad Ostravicí 8:1

V sobotu 9.4. St. žáci vyrazili k dalšímu mistrovskému utkání do Frýdlantu nad Ostravicí. Zápas se odehrával na velice těžkém terénu, kdy umělou trávu pokrýval sníh, který neustále podobu zápasu přibýval. Po bojovném prvním poločase, jsme bohužel dostávaly góly po individuálních chybách. Na konci poločasu se nám podařilo vstřelit gól, který nám dával alespoň malou naději do druhé půle. V druhé půli, se kluci snažili hrát více do útoku, ale branku se nám už nepodařilo vstřelit, naopak soupeř nás trestal z protiútoku. Frýdlant nad Ostravicí 8:1 MSK (poločas 4:1)

Širokemp 2022

Širokemp 2022 je už za námi, ale nemusíte zoufat. Můžete se těšit na rozhovor s hlavním trenérem Milošem Širokým patronem Širokempu, který nám prozradí bližší

Celý článek

Dorost si jde pro titul!!!

Naši dorostenci na sobotní remízu Kopřivnice odpověděli jasným vzkazem a porazili tak Vlčovice 12:0. Máme na svém kontě 54 bodů druhá Kopřivnice má 52 bodů

Celý článek