ML. přípravka na turnaji v Karviné

V sobotu 5.2. se mladší přípravka zúčastnila dalšího zimního halové turnaje tentokrát v hale Kovona Karviná. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 týmů: Karviná, Bohumín, Petřvald, Dolní Lutyně a Dětmarovice. Naši kluci vyhráli první tři utkání celkem suverénně a zbývající dva prohráli minimálním rozdílem. Za trenéry musíme všechny pochválit za předvedené výkony a bojovnost a věřím, že i kluci si turnaj užili..

Širokemp 2022

Širokemp 2022 je už za námi, ale nemusíte zoufat. Můžete se těšit na rozhovor s hlavním trenérem Milošem Širokým patronem Širokempu, který nám prozradí bližší

Celý článek

Dorost si jde pro titul!!!

Naši dorostenci na sobotní remízu Kopřivnice odpověděli jasným vzkazem a porazili tak Vlčovice 12:0. Máme na svém kontě 54 bodů druhá Kopřivnice má 52 bodů

Celý článek