Orlová-Loko Petrovice

Dorost vs. Loko Petrovice 4:0 (1:0)

Dorostenci Orlové přivítali v nedělím utkání Lokomotivu Petrovice. Po ospalém začátku poprvé zahrozili Petrovice v 15. minutě ovšem se slabou střelou útočníka Petrovic neměl Kuba Helebrand žádné potíže. Pak se zastřeloval kanonýr Kadlíček, sice na první pokus mu to ještě nevyšlo, ovšem jeho druhý pokus už byl úspěšný. V 52. minutě Vojta Kadlíček rozvlnil síť podruhé. Že máme i další skvěle hráče předvedl v 59. minutě Jirka Toman jeho fantastickou střelu brankář hostí skvěle vykryl. V 73. minutě přišla do třetice spolupráce Motloch – Kadlíček a Vojta tak zkompletoval čistý hattrick. Že máme i jiného střelce předvedl o dvě minuty později Denis Bílý (stále ještě žák) a ránou doprostřed branky nedal brankáři hostí vůbec žádnou šanci. A tak si náš dorost v poklidu dokráčel pro povinné vítězství nad Petrovicemi 4:0.

Širokemp 2022

Širokemp 2022 je už za námi, ale nemusíte zoufat. Můžete se těšit na rozhovor s hlavním trenérem Milošem Širokým patronem Širokempu, který nám prozradí bližší

Celý článek

Dorost si jde pro titul!!!

Naši dorostenci na sobotní remízu Kopřivnice odpověděli jasným vzkazem a porazili tak Vlčovice 12:0. Máme na svém kontě 54 bodů druhá Kopřivnice má 52 bodů

Celý článek