⚽Naše starší přípravka včera hrála svůj poslední zápas podzimu.⚽

Na poslední zápas podzimu nastoupili proti okresnímu rivalovi Věřnovicím. Po pohodové hře celého týmu starší přípravky jsme porazili soupeře vysoko 19:3(9:0). Branky Orlové vstřelili: 3 Jirka Hašek, 3 Jan Červinka, 3 Patrik Sendžo, 2 Jan Tomanec, 2 Tomáš Szabo, 2 Aleš Matušík, Viktor Oravský, Václav Koch, Radek Timko, Dominik Vrobel.
I naše starší přípravka MSK Orlová stejně tak kolegové z mladší přípravky svou soutěž tabulkově vyhráli, bohužel se hraje na vstřelené branky, tak oba naše týmy postoupily z druhého místa do jarní finálové části soutěže přípravek.

Širokemp 2022

Širokemp 2022 je už za námi, ale nemusíte zoufat. Můžete se těšit na rozhovor s hlavním trenérem Milošem Širokým patronem Širokempu, který nám prozradí bližší

Celý článek

Dorost si jde pro titul!!!

Naši dorostenci na sobotní remízu Kopřivnice odpověděli jasným vzkazem a porazili tak Vlčovice 12:0. Máme na svém kontě 54 bodů druhá Kopřivnice má 52 bodů

Celý článek