Turnaj benjamínků v hale

V neděli si užili fotbalové dopoledne ti nejmenší fotbalisté MSK. Benjamínci dneska změřili síly s MFK Havířov a Baníkem Ostrava. ”Naším hlavním záměrem pořádání turnaje bylo, aby si děti turnaj užily, přičemž nešlo vůbec o výsledek. Pro některé děti to byl vůbec první turnaj a seznámení se zápasy a sportovní atmosférou. Rodiče fandili a vytvořili parádní kulisu pro naše děti, každý účastník si odnesl pohár a medaile, takže spokojenost na všech stranách.” Trenér Jiří Pavlát

Širokemp 2022

Širokemp 2022 je už za námi, ale nemusíte zoufat. Můžete se těšit na rozhovor s hlavním trenérem Milošem Širokým patronem Širokempu, který nám prozradí bližší

Celý článek

Dorost si jde pro titul!!!

Naši dorostenci na sobotní remízu Kopřivnice odpověděli jasným vzkazem a porazili tak Vlčovice 12:0. Máme na svém kontě 54 bodů druhá Kopřivnice má 52 bodů

Celý článek